Para Yatırma Yöntemleri

Hızlı QR 1

20₺ - 3.000₺

Hızlı QR 1 ile; Yapı Kredi Bankası, Akbank, Denizbank ve İş Bankası ile 7/24 yatırım yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası için “Mobil Bankacılık Tanımlı Cihazlar” özelliğini kaldırınız. İşCep uygulamasına girerek Tanımlı Telefon Yönetimi menüsünden tanımlı telefonlarınızı kaldırmanız gerekmektedir. Lütfen Dikkat : İşbankası QR işlemi için SMS şifrenizi 1 dakika içinde girmeniz gerekmektedir. Hızlı QR işlemine devam edebilmeniz için tarayıcıdan pop-uplara izin vermeniz gerekmektedir. Chrome > Ayarlar > içerik ayarları > pop upları engelle > kapalı şeklinde ayarlayınız. Yatırımınızı alt limit 20₺ ve 10 katları olacak şekilde yapınız. (20, 30, 50, 100 v.b.)

Hızlı QR 2

20₺ - 4.000₺

Hızlı QR 2 ile;

  • ING Bank 20₺-1.500₺
  • Akbank 20₺-4.000₺
  • İş Bankası 20₺-3.000₺
  • Yapı Kredi Bankası 20₺-1.500₺
  • Ziraat Bankası 50₺-1.500₺
  • Yapı Kredi Bankası için “Mobil Bankacılık Tanımlı Cihazlar” özelliğini kaldırınız.
  • İşCep uygulamasına girerek Tanımlı Telefon Yönetimi menüsünden tanımlı telefonlarınızı kaldırmanız gerekmektedir.

Limitler ile işlem yapabilirsiniz. Yatırımınızı 10 katları olacak şekilde yapınız. (20, 30, 50, 100, 150, 200 v.b.)

CMT Cüzdan

50₺ - 100.000₺

CMT Cüzdan sitesinden oluşturacağınız hesabınız ile 7/24 50₺ alt limit ile yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca CMT Cüzdan hesabınıza sitemizden çekim taleplerinizi de 7/24 ileterek çekim taleplerinizi anında tamamlayabilirsiniz.

Otopapara

100₺ - 10.000₺

Alt limit 100₺ olarak, OTO Papara ile 7 gün 24 saat sizden istenen bilgileri girerek yatırımınızı yapabilirsiniz.

Oto papara ile yatırım yapmak için TIKLAYINIZ.

Jetpapara

50₺ - 10.000₺

Papara hesabınızdan yatırmak istediğiniz miktarı girdikten sonra sistemde mevcut olan talebinize uygun en yakın miktar size gösterilmektedir. Uygun miktarı seçtikten sonra işleminizi otomatik olarak tamamlayabilirsiniz.

Papara 1

100₺ - 5.000₺

Papara Havale yapabileceğiniz hesap numaralarını yatırım destek hattımızdan alabilirsiniz. Destek hattımızdan bilgi almadan aynı hesaba ikinci kez yatırım yapmayınız, her yatırım için farklı hesap numarası verilecektir. Papara hesabınız ile sitemizdeki üyeliğiniz aynı isimde ve aynı kişiye ait olmalıdır. Aksi takdirde işleminiz bakiyenize aktarılamayacaktır. Farklı bir kişinin Papara hesabı ile yatırım yapmayı denemeyiniz.

Papara 2

100₺ - 5.000₺

Papara 2 yöntemini seçtikten sonra yatırım tutarınızı giriniz ve sonraki aşamaya ilerleyiniz. Bu aşamada size sistem tarafından verilecek olan Papara hesabına ödemenizi yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Anında Papara

50₺ - 20.000₺

Papara hesabınız ile yatırmak istediğiniz miktarı girdikten sonra sistemde mevcut olan talebinize uygun en yakın miktar size gösterilmektedir. Uygun miktarı seçtikten sonra işleminizi otomatik olarak tamamlayabilirsiniz.

Anında Havale

50₺ - 10.000₺

Yatırım yapmak istediğiniz bankanızı ve yatırım miktarınızı sisteme girdikten sonra talebinize en uygun miktar ile işleminizi %100 güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cepbank

20₺ - 1.000₺

Akbank, Denizbank, Enpara, Fastpay, Finansbank, Garanti Bankası, ING, İş Bankası, Kuveyt Türk, PTT, Şekerbank, TEB, Vakıfbank ve Yapıkredi Bankaları ile 7 gün 24 saat güvenli ve hızlı bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Cepbank işlemine devam edebilmeniz için tarayıcıdan pop-uplara izin vermeniz gerekmektedir. Chrome > Ayarlar > içerik ayarları > pop upları engelle > kapalı olarak ayarlamanız gerekmektedir.

Deniz SMS
Ziraat Cebe

10₺ - 1.000₺

Yatırım miktarınızı girdikten sonra TC Kimlik numaranızı ve Kart şifrenizi girerek işleminize başlayabilirsiniz. Telefonunuza gelecek olan SMS şifresi ile yatırımınızı tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı 1 (Blokesiz)

50₺ - 3.000₺

Alt limit 50₺ ve üst limit 500₺ olarak 24 saat içinde aynı kart ile 6 işlem yapabilirsiniz. Aylık olarak ise limit 10.000₺ olarak 7 gün 24 saat yatırım yapabilirsiniz.

Kredi Kartı 2 (Anında Kredi Kartı)

250₺ - 2.000₺

Tek işlemde yatırılabilecek miktar en az 250 TL, en fazla 2000 TL’dir. Bir kartın günlük yatırabilecek max miktarı 2000 TL’dir.

Yöntem ile 7/24 işlem yapılabilmekte olup, tüm bankalar aktiftir.

İşlem gerçekleştirebilmek için daha önce herhangi bir yöntem ile 5 adet başarılı yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı 3 (Maldo)

50₺ - 2.000₺

Kredi kartınız ile alt limit 50 TL olmak üzere 3D Secure Güvenlik sistemi ile yatırımınızı yapabilirsiniz.

Kredi Kartı 4 (Karta Havale)

250₺ - 20.000₺

Yatırım destek hattımıza bağlanarak; mesai saatleri içerisinde EFT olarak veya 7/24 İnternet bankacılığınızdan Havale ya da ATM den alacağınız bilgiler doğrultusunda yatırımınızı yapabilirsiniz. İşlemlerini internet bankacılığı üzerinden ya da ATM’den ‘kredi kartı borcu ödeme’ seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. İşleminiz tamamlanana kadar destek hattımızdan ayrılmayınız. Destek hattımızdan bilgi almadan aynı kart numarasına ikinci kez yatırım yapmayınız, her yatırım için farklı kart numarası gerekebilmektedir.

PayzNet Kredi Kartı

50₺ - 500₺

PayzNet sistemine bir defaya mahsus üye olduktan sonra yatırımınızı otomatik olarak yapabilirsiniz. Eğer daha önceden sistemde üyeliğiniz yok ise üyelik açmak için;

https://mp.payzpin.com/register

adresini ziyaret edebilirsiniz.

VIP Havale 1

50₺ - 50.000₺

Seçmiş olduğunuz bankaya göre sizlere sunulacak olan miktarlardan uygun olan tutarı seçtikten sonra %100 güvenli bir şekilde sizden istenilen banka bilgilerinizi ilettikten sonra işleminiz otomatik olarak tamamlanarak yatırımınız hesabınıza aktarılmaktadır. Yatırımlarınızı 7/24 yapabilirsiniz.

VIP Havale 2

50₺ - 10.000₺

Yatırım miktarınızı ve bankanızı seçtikten sonra sizden istenen bilgileri girerek belirttiğiniz miktarda yatırımınızı anında ve güvenli şekilde yapabilirsiniz.

VIP Havale 3

100₺ - 12.000₺

Seçmiş olduğunuz bankaya ait yatırım miktarlarından seçeceğiniz tutarı 7/24 havale olarak yatırım yapabilirsiniz. Yatırımınız anında hesabınıza yansıyacaktır.  Havale işlemine devam edebilmeniz için tarayıcıdan pop-uplara izin vermeniz gerekmektedir. Chrome > Ayarlar > içerik ayarları > pop upları engelle > kapalı olarak ayarlamanız gerekmektedir.

VIP Havale 4

100₺ - 3.000₺

Seçmiş olduğunuz bankada yer alan uygun miktarı seçerek havale işleminizi yapmak üzere banka bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yatırımınız hesabınıza aktarılacaktır.

Hızlı Mavi Havale

50₺

Hızlı ve güvenli bir şekilde havale ile yatırım yapmak için Mavibet güvencesi ile sizlere sunduğumuz sistem ile bilgilerinizi %100 güvenli bir şekilde girdikten sonra havalenizi hemen yapabilirsiniz.

Mobil Ödeme

5₺ - 50₺

*Bu yatırım yönteminde 24 saatte ” EN FAZLA 3 ADET İŞLEM ” yapabilirsiniz*

1. http://arka-plan.com/ Android uygulamasını bu link üzerinden “Play Store” tuşuna basarak indirmek
2. Uygulama içerisindeki menüden ‘teknik destek al’ butonuna tıklamak ve Ödeme paketlerinden seçim yapıp ödemeyi tamamlamak
3. Yatırımınızı Uygulamadaki Hak almak için tıklayınız kısmından sağladıktan sonra bu sayfaya giriş yaparak Kullanıcı adı, GPA kodu ve gönderim yaptığınız miktarı yazınız.
http://mavimobilpanel.com/
4. Ödemenizi Kredi kartı ya da FATURALI – FATURASIZ MOBİL HATTINIZDAN yapabilirsiniz

Bu işlemleri tamamladıktan sonra yatırımınız Mavibet bakiyenize otomatik olarak yüklenecektir.

20-2.000TL Havale

20₺ - 2.000₺

Alt limit 20 TL olarak, havale destek hattımızdan size verilecek olan bilgileri göre internet/mobil bankacılığınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Süper Havale

1.000₺ - 50.000₺

Havale yapabileceğiniz hesap numaralarını yatırım destek hattımızdan alabilirsiniz. Hesap numaraları anlık olarak değişmektedir. Havale yaptıktan sonra dekontunuzu banka üzerinden direkt olarak size belirteceğimiz mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Kendi mail adresinizden gönderdiğiniz dekontlar kabul edilmemektedir. Aynı hesaba ikinci kez yatırım yapmayınız, her yatırım için farklı hesap numarası verilecektir.

Ecopayz

20₺ - 1.500₺

Ecopayz sistemi üzerinde açmış olduğunuz sanal cüzdanınıza para yükledikten sonra dilediğiniz zaman sitemize sanal cüzdanınız aracılığıyla yatırım işleminizi yapabilirsiniz.

Cashixir

10€ - 100€

Satın alacağınız Cashixir kodunuz ile sistemimize 10€ alt limit ile yatırımınızı 7/24 güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Cashixir kartınızın Türk Lirası cinsinden güncel değerini öğrenebilmek için canlı destek hattımıza bağlanıp bilgi aldıktan sonra Cashixir formunda kart kodu ve tutar yazarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa

10€ - 5.000€

Satın alacağınız Paykasa kodu ile alt limit 10€ olarak işlem yapabilirsiniz. Kodunuzu satın aldıktan sonra canlı destek hattımıza iletmeniz yeterlidir.

Jeton

20₺ - 100.000₺

Jeton cüzdanınızdaki bakiyeyi 7 gün 24 saat sitemize anında yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

KriptoPay

20₺

Bitcoin, Tether, Etherium, Litecoin, Bitcoin Cash, DogeCoin, Dash, TruUSD ve Tether USD ile 7 gün 24 saat yatırımınızı güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

İlgili Yazılar